Najstarsze opactwo cysterskie w Polsce Sanktuarium bł. Wincentego Kadłubka

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem tegorocznej wizyty duszpasterskiej popularnie zwanej kolędą.

Kochani Parafianie, tradycyjnie w okresie świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy się z Wami spotkać, pobłogosławić Wasze domy i mieszkania, wspólnie z Wami się pomodlić i porozmawiać o ważnych sprawach. Zapraszamy Was do spotkania w ramach tegorocznej kolędy, której harmonogram znajduje się poniżej.

Pragniemy odwiedzić naszych Parafian, aby zanieść do ich domów i rodzin Boże błogosławieństwo. Będzie to przede wszystkim wizyta duszpasterska, podczas której zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy. Kolęda ma także służyć lepszemu wzajemnemu poznaniu się, zbliżeniu duszpasterzy do powierzonych ich trosce Parafian i odwrotnie. Niech to będzie okazja do rozmowy o radościach i smutkach odwiedzanych rodzin oraz o wspólnych sprawach naszej wspólnoty parafialnej.

PONIEDZIAŁEK 15.01.2024 OD GODZ. 16.00

Ul. TOROWA + NADLEŚNICTWO – o. Opat

UL. 3 MAJA  –  o. Marek

UL. KLASZTORNA
bloki nr 23 i 25 – o. Bernard
bloki nr 27, 29, 31 – o. Maciej
domy prywatne od wiaduktu – o. Jerzy
domy prywatne od kopca – o. Włodzimierz

SOBOTA 20.01.2024

OD GODZ. 9.00

CHORZEWA
Chorzewa Kopanina – o. Christian
Chorzewa Załącze – o. Jan
Chorzewa Zagórze – o. Marek
Chorzewka – o. Grzegorz

OD GODZ. 14.00

WILANÓW
Wilanów od gaju –  o. Bernard
Wilanów od. P. Smarzyńskich – o. Włodzimierz
Wilanów od ul. Małogoskiej – o. Opat
Wilanów od. P. Gwiazdowej – o. Maciej
Wilanów za murem od P. Chatysów – o. Jakub
Wilanów po szosie od klasztoru – o. Bruno
Łączki + Wilanów po szosie od Sudołu – o. Edward

Podsumowanie kolędy przedstawimy w przyszłą niedzielę. Jeżeli ktoś pragnie przyjąć jeszcze kapłana bardzo prosimy o pozostawienie informacji w zakrystii wraz z adresem i numerem telefonu. Osoby te odwiedzimy po uzgodnieniu terminu.

Adres korespondencyjny:

Archiopactwo Ojców Cystersów ul. Klasztorna 20
28-300 Jędrzejów
woj. świętokrzyskie

Zobacz nas na mapie