Najstarsze opactwo cysterskie w Polsce Sanktuarium bł. Wincentego Kadłubka

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasze opactwo otrzymało finansowe wsparcie od FUNDACJI MONASTYCZNEJ im. św. Antoniego, Benedykta i Bernarda.

Całe to wsparcie (niemałe) posłuży doposażeniu pokojów gościnnych w naszym klasztorze. Jest to wkład bardzo konkretny, wymierny, pozwalający w lepszych, niż dotąd warunkach, przyjmować pielgrzymów i naszych gości.

Wyżej wspomniana fundacja powstała jako inicjatywa osób świeckich, ma zacne cele statutowe i obecnie stara się o utworzenie na Podlasiu pustelni lub miejsca o charakterze rekolekcyjnym dla osób związanych ze środowiskiem Tradycji Katolickiej. Fundacja ze wszystkich swych sił chce wspierać życie monastyczne w Polsce i działa na rzecz jego prawdziwej odnowy. Z serca dziękujemy!

Jeśli ktoś chciałby wesprzeć FUNDACJĘ MONASTYCZNĄ, swoim groszem można to uczynić poprzez dobrowolne wpłaty na konto 91 2530 0008 2090 1065 2458 0001. Wszystkich zainteresowanych ich działalnością zapraszamy na profil FB Rosae Benedicti, lub do kontaktu poprzez e-mail: fundacja@monastyczna.pl

Raz jeszcze dziękujemy zarządowi fundacji za wsparcie i przyjaźń.

Wspólnie działamy na rzecz jednego celu!

Adres korespondencyjny:

Archiopactwo Ojców Cystersów ul. Klasztorna 20
28-300 Jędrzejów
woj. świętokrzyskie

Zobacz nas na mapie