Najstarsze opactwo cysterskie w Polsce Sanktuarium bł. Wincentego Kadłubka

W opactwie codziennie w południe modlimy się w intencji kanonizacji bł. Wincentego i w intencjach, które są polecane naszej monastycznej wspólnocie. Każdego powszedniego dnia tygodnia jest sprawowana Najświętsza Ofiara w kaplicy bł. Wincentego, przed jego relikwiami. Prośby do Najwyższego Boga za jego wstawiennictwem odczytywane są podczas nabożeństwa w kościele w każdy wtorek o godz. 18.00. Możesz przesłać prośbę korzystając z poniższego formularza.

Modlitwa o uproszenie łask za wstawiennictwem bł. Wincentego:

Boże w Trójcy Jedyny, Boże, Miłości moja, spraw, proszę Cię pokornie, przez wstawiennictwo błogosławionego Wincentego, który swa miłość do Jezusa Eucharystycznego wyraził zapaleniem wiecznego światła przed tabernakulum, aby miłość Twoja przeniknęła moje serce, a stale w nim wzrastając wyjednała mi łaskę (powiedz, o co chcesz prosić), o którą Cię gorąco i z ufnością proszę. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

Ojcze nasz…, Zdrowaś Maryjo…, Chwała Ojcu… .

Prośba do bł. Wincentego

Powiadom nasze opactwo o łaskach otrzymanych za wstawiennictwem bł. Wincentego. Możesz do tego użyć danych z zakładki KONTAKT.

17 04 72

Dobrego Boga, za wstawiennictwem bł. Wincentego proszą:

Anna

Proszę o szczęśliwą podróż dla męża i o zdrowie dla wszystkich członków rodziny. Proszę, aby w naszej rodzinie umocniła się miłość, życzliwość i wzajemne zrozumienie. Aby umocniły się więzii rodzinne i ciepła atmosfera.

Ks. Jarosław

O dar zdrowia i ulgę w cierpieniu dla Jana!

Barbara

Prośba o modlitwę o szczęśliwe załatwienie  bardzo trudnej sprawy

Anna

Za wstawiennictwem Bł Wincentego proszę o zdrowie dla rodziców, córki, całej rodziny. Bóg zapłać.

Grześ

Gorąco proszę  o modlitwę za rozwiązanie problemów w pracy i sprawiedliwe tam traktowanie.  Proszę Jezu Miłosierny  odmień to jeśli jest taka Twoja wola, skrusz ludzkie serca, aby wokół zapanowała życzliwość i ludzkie zrozumienie. Tylko Ty Jezu Miłosierny wiesz jak cierpimy z żoną, która przez niesprawiedliwość i złe traktowanie ze strony przełożonych została doprowadzona do udaru mózgu. Twój cud sprawił jednak, że wróciła do pracy, w której stara się na miarę możliwości dawać z siebie wszystko. Czasami nie mam już sił, bardzo się martwię - łzy podchodzą mi do oczu z tej bezsilności, ale wierzę - bo ty przez całe moje życie podnosiłeś mnie gdy potrzebowałem pomocy. Proszę i teraz - ulecz i pokieruj tą sprawą, trudną sprawą, o którą tak bardzo proszę w kierunku dobra. Jezu ufam Tobie! Proszę!

Małgorzata

Proszę o wiarę i sakrament chrztu dla osoby którą Panu Bogu polecam oraz pracę i sakrament małżeństwa dla mnie.

Krzysztof

Proszę Cię święty biskupie i pasterzu Wincenty o łaskę zdrowia dla mnie, o dar wysławiania Boga przez moją rodzinę, o to byśmy potrafili uwielbiać Boga w Trójcy jedynego i dziękować Mu właściwie za wszelkie łaski. Lekarze nie dają mi wielkich szans na wyzdrowienie, bo czerniak złośliwy zrobił przerzuty do mózgu i miewam napady padaczki. U Boga jednak i Ciebie nie ma jednak rzeczy niemożliwych. Błagam! Mam dla kogo żyć. Synek Karolek w zeszłym roku przystąpił do I Komunii św. Błogosławiony Wincenty Kadłubku patronie i wzorze módl się za nami!

Anna

Za wstawiennictwem Bł. Wincentego proszę o zdrowie dla Jerzego i Heleny. Córki oraz całej rodziny. Bóg zapłać.

Maria

Przez wstawiennictwo bł. Wincentego proszę o wytrzymałość w cierpieniu i o łaskę zdrowia dla Grażyny

Krzysztof

zdrowia. której tak bardzo potrzebuję bo jestem ciężko chory na czerniaka złośliwego. Mam przerzuty na mózg, powiększone węzły chłonne w klatce piersiowej i miednicy. Błagam więc świętego biskupa, by wstawiał się za mnie nieustannie. On jest dla mnie wzorem świętości, zaufania Bogu i Jego Matce. Potrafił porzucić ludzkie zaszczyty  i oddać się życiu monastycznemu. Dziś praktycznie do takich aktów ze strony wyższych duchownych nie dochodzi. Do ustąpienia z urzędu zmusza ich albo wiek albo choroba. Święty Wincenty módl się za nas!!!

Tomek

O wzmocnienie wiary i oto żeby moja siostra wzięła ślub.

Bożena

Za wstawiennictwem bł. Wincentego proszę o nawrócenie Artura i jego pogodzenie się z ojcem, z którym nie rozmawia prawie od 20 lat

Bożena

Za wstawiennictwem bł. Wincentego proszę o dobrego męża. Niech Jezus Miłosierny łaskawie napełni mnie swoim pokojem i przywróci radość życia.

Anna

Bł. Wincenty, proszę Cię o sakrament małżeństwa dla mnie - Anny i Marka, jeśli taka będzie wola Pana, abyśmy mogli wziąć w przyszłości sakrament przed ołtarzem, w twojej obecności.

Mateusz

Proszę o łaski dla naszej rodziny, o siłę i wytrwałość w procesie adopcyjnym dla naszych dzieci. O miłość i ciepło rodzinne.

Małgorzata

Bł. Wincenty proszę o wstawiennictwo u Pana naszego o zdrowie i boże błogosławieństwo dla moich rodziców a szczególnie dla taty, syna i moich bliskich. Bóg zapłać.

Henryk

Proszę Boga za wstawiennictwem bł. Wincentego  o uzdrowienie z ciężkiej choroby nowotworowej mojej małżonki Hanny Łudzik z Zawiercia. Prosi maż Henryk.

Beata

Bł. Wincenty uproś wszelkie łaski i powrót do zdrowia dla Cecylii, naszej kochanej mamy, babci i siostry.

Ewa

Proszę za wstawiennictwem błogosławionego Wincentego Kadłubka o łaskę  zdrowia dla moich dzieci, męża, rodziców, brata Huberta z rodziną, dla wujka Marka, który przebywa w szpitalu, dla całej mojej rodziny i dla mnie samej.

Stanisław

Proszę o dziecko dla córki.

Stanisław

O sakrament małżeństwa dla syna.

Tomasz

O dobre rekolekcje dla Tomasza za Anielkę która ma zespól Downa.

Gabrysia

Proszę o łaskę zdania egzaminu na prawo jazdy, zdrowie, przemianę mojego męża i stałą prace dla niego oraz o ochronę przed złymi ludźmi.

Rafał

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia małżeństwa Joanny i Mariusza.

Paweł

Przez przyczynę bł. Wincentego proszę o cud miłosierdzia dla mnie oraz o światło Ducha Św. i zdanie poniedziałkowego egzaminu.

Magdalena

Za wstawiennictwem bł. Wincentego w intencji uratowania małżeństwa Magdaleny i Artura.

Elżbieta

Proszę za wstawiennictwem błogosławionego Wincentego o łaskę zdrowia dla koleżanki Brygidy, która kilka dni temu przeszła operację amputacji piersi oraz o zdrowie duszy i ciała dla całej mojej rodziny.

Iwona

Boże Jedyny, proszę przez wstawiennictwo św. Wincentego o cud zdrowia dla mojego taty Mieczysława. By miał siłę do znoszenia trudów choroby nowotworowej. Daj mu pogodę ducha, by nigdy nie tracił nadziei na poprawę swojego stanu. Błagam o dary Ducha Św., opiekę Matki Najświętszej oraz ogrom Twej łaski dla mojego taty. Ześlij także siłę dla mojej rodziny, byśmy potrafili być dla niego wsparciem. Wysłuchaj mnie Panie.

Justyna

Bł. Wincenty proszę Cie o zdrowie dla męża i siły w walce z choroba nowotworowa oraz szczęśliwy przebieg operacji a także o zdrowie dla dzieci i siebie i całej rodziny opiekuj sie nami Bóg zapłać

Jadwiga

Światy Wincenty proszę Cię o  błogosławieństwo  na  poczęcia wnuka  u małżonków Marcina i Magdy z Opoczna.

Poszukujący

Święty Wincenty proszę Cię o pomoc w odkryciu mojego powołania życiowego oraz dobroduszne podjęcie go. Żebym nie lękał się odpowiedzieć na Boże wołanie. Św. Wincenty módl się za nami.

Zofia

Boże Miłosierny pokornie proszę przez wstawiennictwo bł. Wincentego o łaskę dobrej, stałej  pracy w zawodzie a także głębokiej  wiary i darów Ducha Świętego.

Mariusz

Proszę Cię Błogosławiony Wincenty o uwolnienie mnie od nałogu alkoholowego i tytoniowego.

Barbara

Proszę o dar sakramentu małżeństwa dla syna Tomasza i Darii. Prosi mama Barbara

Marcin

Proszę o wstawiennictwo u Boga Najwyższego abym potrafił podjąć właściwą życiową decyzję oraz o zgodę i miłość w rodzinie.

Gabriela

O Opatrzność Bożą i pomoc w rozwiązaniu problemów rodzinnych ,o światło Ducha św. w rozeznaniu drogi.

Agata

Błogosławiony Wincenty proszę o wstawiennictwo u Boga o uwolnienie syna od homoseksualizmu i łaskę wiary.

Robert

Błogosławiony Wincenty proszę o wstawiennictwo U Boga Naszego i Syna Jego Jezusa Chrystusa o dar zdrowia dla mnie i dla mojej Żony Barbary i opiekuj się Nami i czuwaj nad Nami. Bóg zapłać.

Iwona

Proszę o pomoc w dogłębnym i szybkim przyswajaniu wiedzy na studiach, o zdrowie fizyczne, umysłowe i duchowe dla wszystkich członków mojej rodziny i dla mnie, o umiejętność tworzenia ładu wokół siebie, i w sobie.

Julita

Proszę o łaskę wiary w siebie dla  Wieśka, o zdrowie, pomyślność, odnalezienie drogi w swoim życiu, spokoju ducha, aby Pan Bóg mu pobłogosławił i o łaskę zdrowia u mojego taty, rak złośliwy. Bóg zapłać.

Piotr

Panie Boże w Trójcy Jedyny proszę za wstawiennictwem bł. Wincentego, udziel mi łaski poznania i wypełniania Twojej woli w moim życiu.

Aleksandra

Proszę Cie błogosławiony Wincenty o modlitwę o szczęśliwe poczęcie i urodzenie zdrowego dziecka

o. Andrzej

Bł. Wincentego Kadłubka proszę o zdrowie abym mógł się poruszać na własnych nogach i służyć chorym jako kapelan

Bogusława

Bardzo proszę o modlitwę w intencji Kasi o uwolnienie jej od uzależnienia i tęsknoty za Karolem oraz o pomoc w nauce i zdanie egzaminów maturalnych.

Krzysztof

Błogosławiony Wincenty proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Najwyższego  abym potrafiła podjąć właściwą decyzję.

Elżbieta

Błogosławiony Wincenty proszę Cię o wstawiennictwo u Boga Najwyższego  abym potrafiła podjąć właściwą decyzję.

Mateusz

Pokornie proszę o:

łaskę nawrócenia dla Michała i Marka wraz z rodzinami.

łaskę nawrócenia dla całej naszej rodziny.

łaskę zerwania z nałogiem alkoholowym dla taty.

łaskę uzdrowienia relacji w naszej rodzinie, o wzajemną zgodę, miłość i szacunek.

łaskę wiary dla siebie, która we mnie ostatnio bardzo osłabła, o siłę w pokonaniu różnych życiowych zawirowań.

łaskę uzdrowienia z homoseksualizmu.

łaskę rozeznania powołania.

Proszę o pomoc w pokonaniu przeszkód w realizacji powołania zakonnego.

Bł. Wincenty wstawiaj się za mną i moimi bliskimi u Miłosiernego Boga!

Renata

Proszę o modlitwę za wstawiennictwem bł. Wincentego w intencji zdrowia i szczęśliwego przebiegu operacji kręgosłupa męża Wojciecha prosi żona Renata

Jolanta

Bł. Wincenty, proszę Cię w intencji mojej chrześnicy Ani i jej męża aby nie podejmowali decyzji o rozwodzie, żeby zapanowała między nimi zgoda i wzmocnienie ich małżeństwa.  Proszę Cię również w intencji chrześnika Rafała, aby przyjął  z narzeczoną jak najszybciej sakrament małżeństwa.

Jolanta

Bardzo Cię proszę bł. Wincenty w intencji mojej chrześnicy Anny i jej męża, aby nie podejmowali decyzji o rozwodzie, proszę o zgodę w ich małżeństwie.

Ks. Jarosław z Gdańska-Oliwy

Prosi o dar zdrowia za wstawiennictwem bł. Wincetego. Bóg zapłać!

Marek Sandomierski

Proszę by rozwiązały się nasze problemy domowe, proszę o zdrowie mojej zony oraz o dalsze dobre studia dla mojego syna i bym mógł żyć godnie.

Adam

Za wstawiennictwem bł. Wincentego proszę o zdrowie duszy i ciała, o naprawienie relacji w rodzinie oraz o potrzebne łaski dla bliskich i zbawienie dusz zmarłych krewnych.

Iga

Proszę Cie bł. Wincenty o uzdrowienie i zbawienie dla Teodora, również o potrzebne łaski dla Rafała i Anny z rodzina oraz o pojednanie i przebaczenie w rodzinie.

Artur z Poznania

Bł. Wincenty proszę Cię wstaw się za mną u Tronu Boga w Trójcy Świętej  Jedynego i Jego Matki Maryi. Proszę o pomoc w pokonaniu przeszkód związanych ze spełnieniem mojego pragnienia zostania kapłanem, zakonnikiem. Dziękuję Ci bł. Wincenty za Twa modlitwą w niebie.

Przemysław

Proszę o modlitwę w intencji szczerego nawrócenia całej mojej rodziny i moich znajomych.

Michał

Bł. Wincenty Kadłubku, proszę o uzdrowienie.

Hanna

Proszę o modlitwę, o cud uzdrowienia brata Stanisława Skomiał z choroby nowotworowej, z raka.

Edyta

Proszę o bł. Wincenty, by Krzyż, który niosę nie przytłaczał mnie tak bardzo. Oby żal, smutek, ból, gorycz opuściły serce. Niech dusza, która cierpi będzie wypełniona spokojem. Dusza wie, że nigdy nie zazna ukojenia, niech znajdzie  choć spokój. Pozwól mi też wybaczyć tym, którzy zranili.

Robert

Błogosławiony Wincenty, proszę Cię pokornie uproś u Dobrego i Miłosiernego Boga łaskę odczytanie mojego powołania życiowego oraz wierne realizowanie go.

Anna

O nawrócenie dla brata Janusza.

Siostra

Proszę o łaskę uzdrowienia z guza mózgu dla Joanny i o jej nawrócenie.

Ewa

Szczęść Boże, gorąco proszę o modlitwę za wstawiennictwem św. Rity w intencji 4-letniego Dawidka, który 6 tygodni temu miał ciężką operację usunięcia guza mózgu o charakterze złośliwym. Jest leczony chemią, pojawiła się małopłytkowość i musiał mieć przetaczaną krew

Proszę również o modlitwę o :- zdrowie i spokojne życie dla Zofii;

- zdrowie dla Marysi,

- przemianę Andrzeja, spokój w jego rodzinie i rozwiązanie trudnych spraw, do których się przyczynił;

- zerwanie z nałogiem nikotynowym przez Stanisława,

- aby Maria i Bogdan wybaczyli krewnym i nie zrywali z nimi kontaktu

Marta

Proszę Cię Błogosławiony Wincenty o opiekę i  łaskę uzdrawiająca dla naszego ciężko chorego brata Pawła.

Zbigniew

Błogosławiony Wincenty pokornie proszę o wystawienie się za moją córka Kinga. Zachorowała na chorobę trudną do wyleczenia wierząc w Twoje wstawiennictwo proszę o pomoc w jej wyzdrowieniu. Miej również w swojej opiece moją rodzinę.

Agnieszka

Proszę o modlitwę za mnie o laskę dobrego męża oraz za relacje moje z Radkiem by wypełniła się wola Boża w moim życiu. Dziękuję.

Alicja

Błogosławiony Wincenty proszę Cie wstawiaj się za naszą córką Karoliną, uproś dla niej łaskę mądrości w studiowaniu i podejmowaniu decyzji.

Jacek

Chciałbym prosić o łaskę wewnętrznego wyciszenia, która pozwoli mi przystąpić do spowiedzi i nawrócenia. A także o harmonię w małżeństwie.

Violetta

Błogosławiony Wincenty uproś łaskę zbawienia i miłosierdzia dla śp. Janusza

Katarzyna

Proszę Cię bł. Wincenty o stałe dochody, o dobre wyniki krwi dla Katarzyny i pozbycie się bakterii z organizmu. Proszę Dobrego Boga, abyśmy mogli wykonać prace remontowe na naszym dachu i o opiekę  Matki Najświętszej dla naszej rodziny.

Anna                                                                    

Proszę o modlitwę za męża o łaskę zdrowia.

Agnieszka

Proszę o stałą i dobrze płatną pracę oraz o łaskę małżeństwa i macierzyństwa. Bogu niech będą dzięki!

Wiesława

Proszę o wstawiennictwo Bł. Wincentego o łaskę powrotu dla naszej rodziny.

Jolanta

Błogosławiony Wincenty! Doskonale znasz Trudy pisania: proszę Cie pokornie, dopomóż mi zakończyć w czasie tłumaczenie książki, które jest bardzo pracochłonne. Bardzo wdzięczna Jola z Francji.

Violetta

O łaskę nawrócenia i uzdrowienia duchowego i fizycznego dla Joanny.

Ewa

Błogosławiony Wincenty, proszę za Twoim stawiennictwem o łaskę nawrócenia Piotra i Agnieszki i o błogosławieństwo dla całej jego Rodziny na ich nowej drodze życia na obczyźnie.

Łukasz

Wincenty módl się bym odszedł dziś w Pokoju Ducha Świętego do mego miejsca pracy, domu. Jakubie Strzemię, Józefie Bilczewski, Bronisławie Markiewiczu, módlcie się za nami.

Robert

Błogosławiony Wincenty, uproś mi proszę u Miłosiernego i Dobrego Boga łaskę zaliczenia wszystkich egzaminów i szczęśliwej obrony pracy magisterskiej.
Bł. Wincenty, módl się za nami.

Przemysław

O uwolnienie od nękań i dręczeń demonicznych

Robert

Bł. Wincenty Kadłubku, przyczyń się u Dobrego Boga o laskę zdrowia dla ojca Franciszka OCist.

Damian

Proszę o łaskę przebaczenia grzechów moich i moich najbliższych, oraz szczególną łaskę pomocy w wyleczeniu mnie z mych ciągłych lęków i dolegliwości. Proszę również o Boże błogosławieństwo na przyszłość dla mnie i Mojej żony , abyśmy przyjęli sakrament Małżeństwa z godnością i aby Dobry i Miłosierny Bóg przebaczając nam nasze grzechy i udzielił łaski otrzymania upragnionego potomstwa . Za modlitwę w Naszych intencjach Serdeczne Bóg Zapłać

Klaudia

Proszę o łaskę zdrowia dla rodziny.

Robert

Proszę o modlitwę w intencji rozeznania mojego powołania życiowego.

Szukający drogi

Bł. Wincenty Kadłubku proszę Ciebie abyś uprosił u Boga łaskę odkrycia mojej drogi życiowej.

Przemysław

Proszę o łaskę rozeznania swojego powołania.

Klaudia                                  

Proszę o opiekę i łaskę zdrowia dla rodziny. Bóg zapłać.

Anna

Proszę o modlitwę w intencji podjecie słusznej decyzji życiowej oraz zdrowie dla całej rodziny. Anna.

Piotr

O uzdrowienie z homoseksualizmu i wiarę dla Martyny

Magdalena                                 

Proszę o modlitwę w intencji uzdrowienia mnie z depresji i schizofrenii i wypełnienia woli Bożej w moim życiu. Za modlitwę serdeczne Bóg zapłać!

Tomasz

Z prośbą o rozeznanie powołania dla Tomasza, pomyślne zdanie matury i w intencji wszystkich alumnów Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach.

Ewa

..aby miłość Boża przeniknęła moje serce, a stale  w nim wzrastając wyjednała mi  łaskę  przebaczenia,  napełniła wiarą, nadzieją, spokojem ducha i radością życia ..

Mariusz

Bardzo proszę o modlitwę w intencji o trzeźwość od leków i alkoholu Pauliny.
Bóg zapłać.

Joanna

Proszę o modlitwę w intencji uproszenia u Boga łaski nawrócenia, przebaczenia i pojednania dla męża Leona. Joanna

Robert

Proszę o modlitwę w intencji rozeznania mojego powołania. Bóg zapłać.

Andrzej Kwaśniewski (ksiądz. Kielce Archiwum)

Prośba o modlitwę przez 9 dni (1-9.02.2015).

Dnia 10 lutego Towarzystwo Przyjaciół Archiwum obchodzić będzie pierwszą rocznicę wpisania do KRS-u. Towarzystwo jest społecznością ludzi, którzy chcą wspierać działalność Archiwum Diecezjalnego w Kielcach. Patronem Towarzystwa jest bł. Wincenty Kadłubek. W związku z rocznicą odbędzie się zebranie walne (10.02.2015). Okoliczności te generują potrzebę modlitwy i wzywania orędownictwa Świętego Patrona.

Intencje modlitwy:

O Boże błogosławieństwo dla Przyjaciół i Sympatyków Archiwum Diecezjalnego w Kielcach.

O rozwój dzieł realizowanych: Kurs Przewodników Diecezji Kieleckiej, program naukowy – Rola Kościoła jako wychowawcy i stróża kultury narodowej, konferencje – 27 maja o bożogrobcach, pielgrzymki, wyjazdy szkoleniowe i turystyczne.

O owoce pielgrzymki na Grodzisko (7-8.02.2015) dla studentów filii kursu w Miechowie.

Małgorzata

Proszę o modlitwę w intencji Małgorzaty i Dariusza, aby rozwiązali problemy małżeńskie i aby ich małżeństwo było szczęśliwe i trwałe.

Rafał

Bardzo proszę o modlitwę o wzmocnienia małżeństwa Agnieszki i Rafała Kapłan.

Agata

Za wstawiennictwem Bł. Wincentego Kadłubka proszę o opiekę nad moją córką, aby nigdy nie zawróciła na drogę narkotyków w trudnych chwilach swojego życia , a takie teraz przeżywa. Mama

Mieczysław

Proszę o modlitwę w intencji zdrowia i szczęśliwy przebieg operacji żony Lidii prosi mąż Mieczysław

Matka i babcia

Proszę gorąco o modlitwę za syna szukającego pracy.Proszę o modlitwę za ciężko chorą wnusię Oliwię o łaskę zdrowia dla niej.

Janusz

Jestem chory. Bł. Wincenty wstawiaj się za mną u Boga i wyproś mi łaskę zdrowia. Twój czciciel

Beata

Proszę o modlitwę w intencji uratowania naszego małżeństwa.

Beata żona Radka.

Tomasz

O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza.

O nawrócenie Laury, Jana, Sebastiana i Dariusza. O miłość w rodzinie.

Dorota

Proszę o modlitwę o przemianę i nawrocenie się męża Darka oraz o uratowanie i uzdrowienie małżeństwa Doroty i Darka

Robert

Proszę o modlitwę w intencji podjętej decyzji abym z niej nie zrezygnował, ale wiernie wypełnił.

Bogu dzięki :)

Sylwia

+JHS+

Proszę o modlitwę żebyśmy ja, Sylwia i mój syn Jakub i cała moja rodzina a także Agata z rodziną byli rozmiłowani w Najświętszym Sakramencie oraz napełnieni Boską Miłością.

Proszę o nawrócenie Sylwii z rodziną i Maryli z rodziną.

Proszę o przyjaźnie ze szlachetnymi sąsiadami abyśmy się wspierali i odwiedzali w celu dzielenia się wiarą, nadzieją i miłością.

Proszę o niezwykła pomoc i wstawiennictwo - mój dom popadł w ruinę, dachy przegnite- ciekną - dom trzeba ocieplić. Jestem samotna, chora i uboga. Bł. Wincenty oręduj za mną i moim domem. Oręduj proszę za Pawłem, Darią i Mateuszem, aby mieli czyste serce oraz kochali i byli kochani.

Dziękuje.

Rozeznający

Proszę o modlitwę w intencji rozeznania mojego powołania.

Agnieszka

Pokornie proszę o łaskę szczerego nawrócenia seca mojego męża Krzysztofa. Jeśli zdarzy się z woli Pana, że straci pracę ( jest pierwszy na liście do zwolnienia), aby nie odwrócił się od Jezusa i potrafił przyjąć Jego wolę.

Małgorzata

Proszę o zdrowie i błogosławieństwo dla całej naszej rodziny, szczególnie o uleczenie z depresji i radość życia dla Mariusza.

Dorota

Bł. Wincenty proszę pomóż w uratowaniu i uzdrowieniu małżeństwa Doroty i Darka oraz w uwolnieniu duszy i ciała od działania złego ducha na męża Darka, o czyste serce i myśli i nawrócenie się męża.

ks. Jarosław

O zdrowie i wypełnienie woli Bożej. Bóg zapłać

Janusz                                                          

Szczęść Boże, Bardzo gorąco proszę o wsparcie modlitewne, w intencji mojego powrotu z emigracji do zony i dzieci, jak i również o godziwa pracę, która by nam zagwarantowała utrzymanie. Powierzam również Bożemu miłosierdziu mojego przyszłego Pracodawcę.

Bóg zapłać za modlitwę, niech Pan Bóg wam błogosławi.

Magdalena

Błagam o modlitwę w intencji mojego Dziadka Adama Grzywaka, który leży w bardzo ciężkim stanie w szpitalu. Błagam o modlitwy o zdrowie dla niego i długie lata życia oraz Bożą Opiekę i błogosławieństwo. Serdeczne Bóg zapłać!

Robert

Proszę o modlitwę w intencji dobrego rozeznania mojej drogi życiowej.

Dorota

Boże w Trójcy Jedyny, Boże, Miłości moja, spraw, proszę Cię pokornie, przez wstawiennictwo błogosławionego Wincentego, który swa miłość do Jezusa Eucharystycznego wyraził zapaleniem wiecznego światła przed tabernakulum, aby miłość Twoja przeniknęła moje serce, a stale w nim wzrastając wyjednała mi łaskę Światła Ducha Świętego i Jego Kierownictwo, o którą Cię gorąco i z ufnością proszę. Przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

ks. Jarosław

O zdrowie!

Teresa

o pojednanie w rodzinie

Karina

Błogosławiony Wincenty proszę za Twoim stawiennictwem o łaskę nawrócenia i łaskę uzdrowienia z choroby alkoholowej mojego męża. JEZU UFAM TOBIE!

Robert

Błogosławiony Wincenty uproś mi łaskę wybrania właściwej drogi życiowej.

Michał

Bł. Wincenty uratuj proszę małżeństwo Agnieszki i Michała oraz naszą rodzinę. Proszę Cię, by nie doszło między mną i Żoną do rozwodu, choć proces rozwodowy trwa. Proszę, by miłość, która nas połączyła przed laty odrodziła się w nas na nowo, a moc Sakramentu Małżeństwa oby przezwyciężyła wszelkie trudności, pokusy, przeszkody i problemy. Proszę o łaskę pojednania, nawrócenia, opamiętania i przebaczenia w naszym małżeństwie, aby zona wróciła do mnie. Zabierz z życia Agnieszki pewnego pana i proszę, by moja żona wyzbyła się żalu, złości i zawziętości

ks. Jarosław Dittmer

W pewnej intencji!

Marcin

Proszę o Bożą pomoc i pomyślne rozwiązanie trudnych spraw dla mnie i moich bliskich.

Tomasz

Szczęść Boże. Czy mogę prosić o modlitwę?

O uzdrowienie małżeństwa Agnieszki i Tomasza.

O nawrócenie Laury i Dariusza.

O miłość w rodzinie

Bóg zapłać za wszystko.

Robert

Pomoc w odnalezieniu właściwej ścieżki życiowej, które to poszukiwanie trwa już dość długo oraz we wszystkich intencjach powierzonych mi przez wielu znajomych świeckich i duchownych z Niemiec, Austrii, Szwajcarii i Polski! Deo gratias!

Mariusz

Drodzy Ojcowie, proszę o modlitwę za wstawiennictwem bł. Wincentego, o uzdrowienie małżeństwa mojego oraz uzdrowienie mnie z przewlekłej choroby. Bóg zapłać.

Jolanta

Prośba do bł. Wincentego o uzdrowienie mojej chrześnicy Ani z choroby nowotworowej.

Rozeznający

Proszę o modlitwę o rozeznanie mojego powołania.

Jadwiga

Pokornie proszę o modlitwy za mnie, o miłosierdzie Boże.

Robert

Błogosławiony Wincenty proszę Cię abyś uzdrowił wszystkie moje złe relacja z bliźnimi i spraw proszę aby szybko się naprawiły i uległy zdecydowanej poprawie.

Wahający się

Bardzo proszę o modlitwę abym mógł rozeznać swoje powołanie.

Agnieszka

Błagam o choćby jedno westchnienie modlitewne w intencji mojej 19 letniej córki Oli. Zdiagnozowano u niej stwardnienie rozsiane. Zawsze wydawało mi się, ze jestem dobrym katolikiem, w obliczu tego nieszczęścia wszystkie moje "występki" wyszły mi przed oczy i wiem, że jestem nędznym robakiem niegodnym prosić Pana. Skomlę jednak u Pana Boga całe dnie. Proszę wszystkich o modlitwę za nią. Matka Agnieszka

Robert

Błogosławiony Wincenty proszę wyproś u Boga łaskę odczytania mojego prawdziwego powołania życiowego.

ks. Dawid

Proszę o modlitwę w intencji dzieci uczestniczących w rekolekcjach oazowych ODB I - o owoce dla nich i dla animatorów.

Maria

proszę o uzdrowienie chorej babci

Robert

Błogosławiony Wincenty Kadłubku racz wyjednać mi u Boga łaskę odczytania mojego powołania życiowego. Żeby wszystko stało się dla mnie jasne. I abym się już nigdy nie lękał.

Sebastian

Proszę by osoba, którą prawdziwie kocham i która odwzajemniała to wobec mnie, odnalazła w sobie chęć, siłę i nadzieję, by raz jeszcze zawierzyć temu uczuciu i odnaleźć je w swoim sercu.

Janusz

Bł. Wincenty Mężu modlitwy i pokory wyproś mi łaskę zdrowia ciała i głębokiej miłości do Jezusa

Beata

Bardzo proszę o modlitwę w mojej sprawie w intencji Panu Bogu wiadomej. Bóg zapłać za modlitwę

Rozeznający

Błogosławiony Wincenty proszę Ciebie o wyjednanie mi u Dobrego Boga łaskę rozeznania mojej drogi życiowej.

Poszukujący

Proszę o modlitwę w intencji rozeznania mojego powołania.

Ks. Jarosław Dittmer

O zdrowie i pokonanie bólu i choroby!

Paweł

O uzdrowienie z depresji i choroby alkoholowej

Janusz

Bł. Wincenty bądź Orędownikiem moim u Boga w trudnej sprawie

Ryszard

o zdrowie dla Basi, o przerwanie mej samotności

Adres korespondencyjny:

Archiopactwo Ojców Cystersów ul. Klasztorna 20
28-300 Jędrzejów
woj. świętokrzyskie

Zobacz nas na mapie

rozmowy ban2

blog